Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą automatyzacji bram!

Przeczytaj dlaczego warto zainwestować w nowoczesne rozwiązania!

Automatyka do bram i furtek

Automatyka do bram i furtek to uzupełnienie naszej oferty ogrodzeń. Automatykę do bram dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych Klientów, a także rodzaju wybranej bramy.

W naszej ofercie znajduje się:

Oszczędność czasu

Bramy wjazdowe, które zostały wyposażone w napęd, a więc automatyczny system otwierania i zamykania to przede wszystkim rozwiązanie wygodne. Zapomnij o każdorazowym wychodzeniu z auta przed wjazdem na posesję i po wjeździe. Automatyka do bram przede wszystkim pozwala zaoszczędzić czas, ale też umożliwia uniknięcie niekorzystnych warunków pogodowych. Deszczowe dni już nie będą takie straszne!

Bezpieczeństwo

Automatyka do bram to również bezpieczeństwo. Przede wszystkim uniemożliwia włamywaczom dostać się na posesję. To świetne rozwiązanie jeśli posiadasz dzieci, masz pełną kontrolę nad tym, aby nie przekroczyły bramy i nie wydostały się na zewnątrz. Sterowanie odbywa się za pomocą specjalnego pilota.

Brama wjazdowa ogrodzenia kute

Profesjonalny dobór

Istotne jest, aby dobrze dobrać automatykę do danej bramy. W tym pomogą Wam nasi specjaliści. Zajmujemy się profesjonalnym montażem automatyki do bram.