Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ogrodzeń panelowych!

Przeczytaj dlaczego warto zainwestować w nowoczesne rozwiązania!

Ogrodzenia panelowe kompozytowe i drewniane

Ogrodzenie panelowe to łatwy i przystępny sposób ogrodzenia terenu zewnętrznego i wewnętrznego. Prosta konstrukcja i stosunkowo łatwy montaż ogrodzenia panelowego sprawiają, że można je zastosować jako grodzenie działek, posesji prywatnych, ale też terenów firmowych. Ogrodzenia panelowe to wytrzymałe elementy, które odporne na wszelkie warunki atmosferyczne, a także działanie mechaniczne.

Trwałość ogrodzeń panelowych

Ogrodzenia panelowe to gotowe do montażu przęsła tworzone z drutu stalowego, który został dodatkowo malowany proszkowo i ocynkowany ogniowo, dzięki czemu jest zabezpieczony przed korozją. Druty ułożone są pionowo oraz poziomo, dlatego tworzą formę siatki. Wśród popularnych kolorów ogrodzeń są ogrodzenia panelowe brązowe, czarne, grafitowe, a także antracyt.
Ogrodzenia systemowe
Dostępne w naszej ofercie ogrodzenia panelowe występują w dwóch formach: panele 2D oraz panele 3D. Panele 2D to konstrukcja stalowa płaska o nieco grubszym drucie, a z kolei panele 3D są uzupełnione o przetłoczenia, a więc wygięcia drutu w kształcie litery “V”.

Zalety ogrodzeń panelowych

Decydując się na panelowe ogrodzenia masz pewność, że to kompleksowe rozwiązanie w przypadku budowy płotu. Dlaczego ten typ ogrodzenia jest tak popularny?

Cena ogrodzeń panelowych

Jaka jest cena ogrodzenia panelowego? Koszt uzależniony jest od typu i powierzchni działki, jaką należy ogrodzić. Do wyboru są także przeróżne elementy o parametrach, od których zależy końcowa cena ogrodzenia. Wpływ na cenę ma także grubość drutu, jego rozstaw i ilość materiałów. Kolejnym elementem wpływającym na cenę ogrodzenia panelowego jest zabezpieczenie antykorozyjne. Mogą zostać ocynkowane lub dodatkowo pokryte jeszcze powłoką proszkową. Koszt montażu ogrodzeń zależy od wymiarów ogrodzenia i rodzaju: czy zostanie wykonany z podmurówką czy też bez niej.

Elementy ogrodzenia panelowego

Z czego składa się panelowe ogrodzenie? Podstawowe elementy to: panele ogrodzeniowe 2D lub 3D, bramy wjazdowe, furtki, słupki ogrodzeniowe, akcesoria montażowe, podmurówki betonowe.

Ogrodzenia panelowe drewniane

Ogrodzenia drewniane to nie tylko praktyczne rozwiązanie jako zabezpieczenie terenu, ale również bardzo estetyczne. Ogrodzenie jest częścią architektury nie tylko domu, ale również wizytówka ogrodu. Nasze ogrodzenia panelowe drewniane to konstrukcje bardzo wytrzymałe, które chronią przed hałasem pojazdów, niechcianymi spojrzeniami sąsiadów czy kurzem. Dostępne są różne rodzaje wzorów i kolorów płotów drewnianych tworzonych z paneli ogrodzeniowych.

Ogrodzenia panelowe drewniane
Ogrodzenie panelowe

Ogrodzenia panelowe kompozytowe

Ogrodzenia panelowe kompozytowe to doskonały wybór, aby w prosty i szybki sposób zbudować trwałe ogrodzenie. Dostępne profile kompozytowe lub gotowe moduły służą do tworzenia ogrodzeń panelowych pełnych i łukowych. Panele kompozytowe są odpowiednim rozwiązaniem dla zabezpieczenia terenu. To estetyczne przęsła, które wypełniają przestrzeń między słupkami. Ogrodzenia panelowe kompozytowe sprawdzą się zarówno jako dekoracja w klasycznym stylu, jak i nowoczesnym. Panele z kompozytu są materiałem bardzo wytrzymałym, a jednocześnie odpornym na wiele czynników, a m.in. atmosferycznych, czy mechanicznych.