Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ogrodzeń systemowych!

Przeczytaj dlaczego warto zainwestować w nowoczesne rozwiązania!

Ogrodzenia systemowe

Ogrodzenia systemowe są zestawem gotowych i powielających się elementów. Ogrodzenia te służą do natychmiastowego montażu. Poszczególne konstrukcje przytwierdzane są do specjalnych słupków. Ogrodzenia systemowe to wysokiej jakości i bardzo wytrzymałe elementy. W naszej ofercie dostępne są ogrodzenia panelowe, ogrodzenia z betonu oraz ogrodzenia z siatki.
Ogrodzenia panelowe 2D są profesjonalnym systemem ogrodzeniowym. Wyróżniają się solidną oraz trwałą konstrukcją. Co więcej, to bardzo estetyczne rozwiązanie sprawdzające się w różnych rodzajach powierzchni. System ogrodzeń 2D wykorzystać można w miejscach, w których niezbędne jest zastosowanie mocnej i trwałej ochrony, która posłuży na lata. Panele 2D nazywane są także prostymi. Składają się z pionowych i poziomych drutów, które tworzą kratę.
Ogrodzenia systemowe panelowe to rozwiązanie ekonomiczne dla stworzenia ergonomicznego ogrodzenia posesji prywatnej lub firmowej. Ogrodzenia panelowe mogą być stosowane do zabezpieczenia terenów publicznych, ale także doskonale sprawdzą się w przypadku domów jednorodzinnych. Panele w ogrodzeniach wykonane są z wysokiej jakości stali, która zabezpiecza przez korozją i oddziaływaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Zalety ogrodzeń systemowych

Zaletą ogrodzeń systemowych panelowych jest bardzo łatwy montaż. Konstrukcja jest nie tylko trwała, ale bardzo prosta w montażu. Zapewniamy profesjonalny montaż ogrodzeń systemowych.

Ile kosztują ogrodzenia systemowe panelowe?

Cena ogrodzeń systemowych panelowych wbrew pozorom nie jest ogromna. Nie jesteśmy w stanie podać dokładnej ceny ponieważ często występują wahania cen materiałów. Montaż ogrodzeń systemowych ustalamy indywidualnie, ponieważ cena ogrodzenia zależy od rodzaju systemu, przęseł, pochylenia terenu, a także metrażu.

Ogrodzenia systemowe z siatki

Ogrodzenia systemowe z siatki to wygodne i bezpieczne rozwiązanie nie tylko dla posesji prywatnych, ale również tych przeznaczonych do użytku publicznego. Wykonane są z ocynkowanej ogniowo stali, która dodatkowo wzmocniona jest malowaniem proszkowym, dzięki czemu zapewnia zabezpieczenie antykorozyjne. Ogrodzenie systemowe z siatki składa się z gotowych paneli. Są bardzo łatwe montażu i doskonale dopasowują się do otoczenia oraz kształtu budynku.

Ogrodzenia systemowe

Ogrodzenia systemowe betonowe

Ogrodzenia systemowe betonowe odznaczają się wysoką trwałością. Elementy składają się z odlewanych płyt betonowych, które zostały połączone słupkami z daszkiem. Płyty pozwalają na szeroki wachlarz aranżacji, dzięki odpowiedniej wysokości. Beton jest materiałem wytrzymałym i stabilnym, dlatego ogrodzenie betonowe systemowe posłuży przez wiele lat. Ogrodzenie wykonać można z jedno- lub dwustronnych płyt. Ogrodzenie z betonu to przede wszystkim idealna propozycja dla nowoczesnej architektury, która podkreśla estetykę.